Drogeria obok targowiska

OTWOCK: TO BĘDZIE KOLEJNY ROSSMANN?

Wszystko wskazuje na to, że u zbiegu ulic Batorego i Ługi w sąsiedztwie sklepu Biedronka i targowiska miejskiego powstanie nowy obiekt handlowo-usługowy. Według naszych informacji ma tam być drogeria Rossmann.

ALEKSANDRA CZAJKOWSKA

W najbliższym czasie w Otwocku przybędzie miejsc, gdzie będzie można zrobić zakupy. Przy ul. Kraszewskiego powstaje centrum handlowe
z Lidlem, przy ul. Kupieckiej galeria handlowa, a przy ul. Wawerskiej
kolejna Biedronka. „Linia” dowiedziała się, że to nie koniec, bo u zbiegu ulic Batorego i Ługi powstanie jeszcze jeden obiekt.

Teren inwestycji to trzy działki o łącznej powierzchni 2 tys. 640 m kw. (patrz mapka), które są własnością osób fizycznych. Obecnie znajdują się na nich budynki, które w związku z planowaną inwestycją przewidziane są do wyburzenia. Do urzędu miasta wpłynął wniosek od REB Capital Spółka Akcyjna o wydanie decyzji o warunkach zabudowy dla budynku handlowo-usługowego o powierzchni handlowej do 1330 m kw., ponieważ teren ten nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

W maju prezydent Jarosław Margielski wydał warunki zabudowy dla planowanej inwestycji. Decyzja stała się prawomocna na początku czerwca. Teraz inwestor może starać się w starostwie o pozwolenie na budowę. Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, ma tam powstać Rossmann. To byłby czwarty sklep tej sieci drogerii w Otwocku.

One thought on “Drogeria obok targowiska

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.