Otwarte boiska!

SZKOLNE OBIEKTY DOSTĘPNE W WAKACJE.

Wakacje w Otwocku nie muszą być nudne dla dzieci i młodzieży, którzy lubią aktywnie spędzać czas. Teraz mają gdzie pograć i się pobawić. Boiska, place zabaw i siłownie zewnętrzne na terenie otwockich szkół są otwarte dla mieszkańców. A korzystanie z nich nie wymaga zbędnych formalności.

ALEKSANDRA CZAJKOWSKA

Prezydent Jarosław Margielski w swoim zarządzeniu przedstawił dyrektorom szkół rekomendację w zakresie wprowadzenia regulaminu korzystania z boisk szkolnych i terenów przyszkolnych. Nowe zasady obowiązują od wakacji.

Najważniejsze jest to, że nie trzeba już wcześniej rezerwować boisk, wystarczy przyjść i można pograć. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy ktoś chce korzystać z nich komercyjnie na wyłączność. Wtedy jest to odpłatne i trzeba podpisać stosowną umowę z dyrekcją szkoły.

Obiekty sportowe są otwarte od godz. 8 do 22 , a w niektórych szkołach do 21.30. W tym tygodniu przy boiskach mają już pojawić się regulaminy z nowymi zasadami korzystania z obiektów. Po wakacjach boiska i place zabaw też mają być otwarte po zakończeniu lekcji w szkole.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.