Traktor zmiażdżył mężczyznę

NIESZCZĘŚLIWY WYPADEK W GOSPODARSTWIE

Do tragicznego wypadku doszło podczas prac w jednym z gospodarstw w gm. Sobienie-Jeziory. Traktor przygniótł rolnika. Niestety nie udało się uratować 55-letniego mężczyzny

AJka

Lato to intensywny czas dla rolników. Kilka dni temu 55-letni mężczyzna zajmował się różnymi pracami w gospodarstwie na terenie Radwankowa Królewskiego. Po południu 55-latek potrzebował ciągnika z przyczepą. Gdy próbował ją podczepić, doszło do nieszczęścia.

– Tragiczne zdarzenie miało miejsce podczas podczepiania przyczepy do ciągnika. Z niewyjaśnionych dotąd przyczyn traktor najechał na mężczyznę tylnym kołem i przygniótł go – mówi nadkom. Daniel Niezdropa z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku.

55-latka przygniecionego kołem zauważyli członkowie rodziny, którzy byli w gospodarstwie i od razu wezwali służby ratownicze. Na miejscu interweniowały policja, straż pożarna: JRG Otwock, OSP Sobienie-Jeziory, OSP Dziecinów oraz Zespół Ratownictwa Medycznego i Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

– Zgłoszenie o najechaniu ciągnika na mężczyznę otrzymaliśmy około godz. 16.30 – mówi mł. kpt. Maciej Łodygowski z otwockiej straży pożarnej. I dodaje, że strażacy odciągnęli traktor, ale mężczyzna nie dawał oznak życia. – Niestety mimo podjętej reanimacji, wskutek odniesionych obrażeń, mężczyzna poniósł śmierć na miejscu – dodaje Łodygowski. Przyczyny i okoliczności tragicznego wypadku wyjaśnia Prokuratura Rejonowa w Garwolinie.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.