Lista życzeń

KLASA A: WIELE CIEKAWYCH NAZWISK ŁĄCZONYCH Z OKS-EM

Jeśli wierzyć lokalnym plotkom, OKS Otwock ma zamiar znów być piłkarskim potentatem. Nieoficjalnie mówi się, że klub chce w szybkim tempie powrócić do czwartej ligi. Przymiarki transferowe zdają się to potwierdzać…

MARCIN SULIGA

Według naszych informacji listę potencjalnych kandydatów do gry w Otwocku otwiera bramkarz Dominik Pusek. 37-letni zawodnik przez lata kojarzony był głównie z Mazurem Karczew, gdzie występował przez siedem pełnych sezonów. potem grał w klubach z wyższych lig: Ursusie Warszawa, Polonii Warszawa, Legionovii Legionowo, a ostatnio Victorii Sulejówek.

Niewykluczone, że po kilku latach przerwy na grę dla swojego macierzystego klubu zdecyduje się również Michał Zapaśnik. Były klubowy kolega Puska z czasów wspólnych występów na stadionie przy ulicy Konwiktorskiej w Warszawie w ostatnim sezonie nie grał, poświęcając czas na szkolenie młodzieży w Champion Otwock. 30-letni zawodnik podobno odbył już pierwsze rozmowy z działaczami OKS-u i wkrótce ma dać im odpowiedź.
Do powrotu szykuje się również Jakub Piotrzkowicz, który po wycofaniu się zespołu z Otwocka z czwartej ligi trafił do Mazura Karczew. Teraz 21-latek ma być jednym ze wzmocnień walczącego o awans OKS-u.

Klub z Otwocka i trener Piotr Okoński chętnie widzieliby także w swoim zespole Marcina Raszkę, ale póki co zdecydowany sprzeciw wobec tego transferu wyrażają działacze Mazura, którzy nie zamierzają pozbywać się swojego najlepszego strzelca. Część odpowiedzi na pytanie dotyczące nowego składu OKS-u i potencjalnych wzmocnień powinna być znana już 15 lipca. Na ten dzień trener Piotr Okoński zaplanował pierwszy trening.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.