Czytanie na plaży

OTWOCK: POLECAMY KONKURS FOTOGRAFICZNY.

Miejska Biblioteka Publiczna w Otwocku zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Na wakacjach z książką”. Do wygrania bony na zakupy w księgarni.

FILIP PYTLAWSKI

– Wakacje to czas na relaks i odpoczynek, ale także na nadrabianie książkowych zaległości. My, dla zachęty, proponujemy konkurs – mówi Anna Kwaśniewska, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej. Zasady są bardzo proste. Wystarczy wypożyczyć książkę z dowolnej filii w Otwocku, zabrać ją na wakacje, zrobić ciekawe zdjęcie, na którym ją uwiecznimy (najlepiej w czasie czytania) i przesłać je do 8 września.

Można to zrobić mailowo, pisząc na adres: konkurs@otwock.e-bp.pl lub osobiście dostarczyć zdjęcie na papierze fotograficznym do dowolnej filii biblioteki. Zgłoszenie powinno zawierać jeszcze wypełniony formularz dostępny do pobrania na stronie http://www.bibliotekaotwock.pl.

O wyborze zwycięzców zdecydują komisja konkursowa oraz użytkownicy Facebooka, którzy będą mogli oddawać głosy na ulubione zdjęcia od 10 do 20 września. Nagrodami są trzy bony zakupowe do księgarni o wartości 100 zł każdy. Ogłoszenie wyników nastąpi w środę, 25 września.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.