Konkursy na dyrektorów

BĘDĄ ZMIANY W PRZEDSZKOLACH I W SZKOLE?

Trwa nabór chętnych do kierowania trzema otwockimi placówkami oświatowymi. Konkursy na dyrektora ogłoszono w SP nr 7 oraz w Przedszkolach nr 16 „Grymuś” i nr 20 przy ul. Majowej.

ALEKSANDRA CZAJKOWSKA

Dotychczasowym dyrektorom pięcioletnie kadencje kończą się po wakacjach. Kto od września pokieruje szkołą w Mlądzu i dwoma przedszkolami, okaże się po rozstrzygnięciu konkursów.

Zgodnie z zarządzeniem prezydenta z 12 lipca kandydaci mogą składać swoje oferty do 13 sierpnia. Dotyczy to konkursu na dyrektora SP nr 7 im. Batalionu Zośka z Oddziałami Integracyjnymi w Otwocku-Mlądzu, gdzie obecnie dyrektorem jest Agnieszka Deresińska-Oleszczuk, oraz konkursów w Przedszkolu nr 20 przy ul. Majowej – teraz dyrektorem jest tam Małgorzata Batóg – i w Przedszkolu nr 16 „Grymuś“ przy ul. Karczewskiej (dyrektorem jest Dominika Kudlicka, a p.o. Urszula Musielak).

Czy nastąpią zmiany na stanowiskach dyrektorów w tych dwóch otwockich przedszkolach i szkole podstawowej, dowiemy się pod koniec sierpnia, ponieważ obecne dyrektorki też mogą ubiegać się o stanowisko.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.