Pociąg przejechał kobietę

KOŁBIEL: TAJEMNICZA ŚMIERĆ NA TORACH.

Do tragicznego zdarzenia doszło we wtorek, 23 lipca. Maszynista zauważył na torach ciało kobiety. 41-letnia mieszkanka gminy Kołbiel już nie żyła…

ALEKSANDRA CZAJKOWSKA

Pociąg pasażerski relacji Dęblin – Warszawa Wschodnia przejeżdżał
przez gminę Kołbiel po godzinie 6 rano. Wtedy na trasie pomiędzy
miejscowościami Rudno i Władzin maszynista zauważył, że coś leży na torach. Zatrzymał pociąg i po chwili dokonał makabrycznego odkrycia.
Okazało się, że było to ciało martwej kobiety.

Zgłoszenie o tym zdarzeniu służby otrzymały z numeru alarmowego
112 ok. godziny 6.20. Na miejscu zjawili się prokurator i policja. Wezwano też karetkę pogotowia, ale kobieta była już martwa. Jak ustalono, była to 41-letnia mieszkanka jednej z pobliskich miejscowości z gminy Kołbiel. Miała męża.

Wstępne ustalenia wskazują, że kobieta została potrącona przez jakiś wcześniejszy pociąg. Gdy skład relacji Dęblin – Warszawa nadjechał i zatrzymał się, ciało znajdowało się już pomiędzy szynami na torowisku. Wokół nie ma zabudowań, miejsce tragedii znajduje się na trasie pociągu pomiędzy dwoma przejazdami kolejowymi. Wokół są tylko krzaki i pola… Obrażenia mogą świadczyć o tym, że 41-latka została potrącona przez pociąg, ale to będzie jeszcze ustalane podczas prowadzonego śledztwa. – Prokurator na etapie śledztwa będzie dokładnie ustalał okoliczności tego zdarzenia – informuje nadkom. Daniel Niezdropa z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku.

Prokuratura rejonowa w Otwocku, która wszczęła śledztwo w sprawie wypadku ze skutkiem śmiertelnym, na razie nie udziela więcej informacji poza tym, że przeprowadzi sekcję zwłok. Na razie trudno powiedzieć, czy był to nieszczęśliwy wypadek, czy nie…

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.