Pociąg przejechał kobietę

KOŁBIEL: TAJEMNICZA ŚMIERĆ NA TORACH.

Do tragicznego zdarzenia doszło we wtorek, 23 lipca. Maszynista zauważył na torach ciało kobiety. 41-letnia mieszkanka gminy Kołbiel już nie żyła…

ALEKSANDRA CZAJKOWSKA

Pociąg pasażerski relacji Dęblin – Warszawa Wschodnia przejeżdżał
przez gminę Kołbiel po godzinie 6 rano. Wtedy na trasie pomiędzy
miejscowościami Rudno i Władzin maszynista zauważył, że coś leży na torach. Zatrzymał pociąg i po chwili dokonał makabrycznego odkrycia.
Okazało się, że było to ciało martwej kobiety.

Zgłoszenie o tym zdarzeniu służby otrzymały z numeru alarmowego
112 ok. godziny 6.20. Na miejscu zjawili się prokurator i policja. Wezwano też karetkę pogotowia, ale kobieta była już martwa. Jak ustalono, była to 41-letnia mieszkanka jednej z pobliskich miejscowości z gminy Kołbiel. Miała męża.

Wstępne ustalenia wskazują, że kobieta została potrącona przez jakiś wcześniejszy pociąg. Gdy skład relacji Dęblin – Warszawa nadjechał i zatrzymał się, ciało znajdowało się już pomiędzy szynami na torowisku. Wokół nie ma zabudowań, miejsce tragedii znajduje się na trasie pociągu pomiędzy dwoma przejazdami kolejowymi. Wokół są tylko krzaki i pola… Obrażenia mogą świadczyć o tym, że 41-latka została potrącona przez pociąg, ale to będzie jeszcze ustalane podczas prowadzonego śledztwa. – Prokurator na etapie śledztwa będzie dokładnie ustalał okoliczności tego zdarzenia – informuje nadkom. Daniel Niezdropa z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku.

Prokuratura rejonowa w Otwocku, która wszczęła śledztwo w sprawie wypadku ze skutkiem śmiertelnym, na razie nie udziela więcej informacji poza tym, że przeprowadzi sekcję zwłok. Na razie trudno powiedzieć, czy był to nieszczęśliwy wypadek, czy nie…

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.