Flag nigdy za… dużo

MIASTO ZROBI BIAŁO-CZERWONE ZAKUPY.

Zdaniem władz miasta na ulicach Otwocka jest za mało flag państwowych podczas świąt narodowych. Brakuje też flag miejskich. Stąd decyzja o przeznaczeniu 25 tys. zł na ich zakup.

ALEKSANDRA CZAJKOWSKA

– Niestety te flagi, którymi w mieście dysponujemy i które są w dyspozycji druhów OSP są zniszczone i jest ich za mało. Podczas świąt narodowych
ul. Kołłątaja i inne ulice na wjeździe do miasta, zwłaszcza w centrum Otwocka, muszą być udekorowane flagami. Brakuje też uchwytów na wszystkich słupach – poinformował radnych prezydent Jarosław Margielski, proponując przeznaczenie w budżecie miasta na ten cel 25 tys. zł.

– Musimy zakupić również flagi miasta, bo gdy obchodzimy święta państwowe to również flagi Otwocka powinny tego dnia być wywieszane – podkreślał prezydent. – Jak poprosiłem wydział urzędu miasta o flagę Otwocka, którą chcieliśmy w ramach prezentu wręczyć przedstawicielom jednej z delegacji, to uzyskałem odpowiedź, że nie ma w mieście flagi Otwocka. Jest tylko jedna, która wisi przed urzędem – dodał prezydent. Po planowanych zakupach, na co wyraziła zgodę rada miasta, ma to się zmienić.

One thought on “Flag nigdy za… dużo

  • 25 sierpnia 2019 o 15:01
    Permalink

    Oby te polskie flagi za 25 tys. nie były z materiału made in China

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.