Podaruj złotówkę za każdy krok

CHORY TEODOR GÓRSKI CHCE IŚĆ W ŚWIAT.

Czteroletni Teodor Górski dzielnie walczy o to, aby iść samodzielnie w świat. Po udanej operacji w USA stanął na swoich nóżkach. Kolejna operacja, która była zaplanowana w listopadzie, niestety musiała zostać przełożona, bo nadal brakuje ponad 400 tys. zł. Rodzina Teosia prosi o pomoc – złotówkę za każdy zrobiony przez chłopca krok. Już tak niewiele potrzeba.

AGNIESZKA JASKULSKA

Teoś Górski z Woli Duckiej w gm. Wiązowna skradł serce wielu darczyńcom. Chłopiec przeszedł skomplikowaną operację w USA, o czym „Linia” pisała wielokrotnie. Teraz, gdy zaczął chodzić i jest poddawany intensywnej rehabilitacji, efekty jego olbrzymiego wysiłku widać gołym okiem.

– Zrobił bardzo duże postępy, urósł i wydoroślał. Teraz czeka go jeszcze jeden bardzo ważny zabieg. Operacja bioder ma odbyć się w klinice w USA. To ostatni etap leczenia na najbliższe lata – tłumaczą rodzice Teodora, Emilia i Przemysław Górscy.

– Operacja była zaplanowana na początek listopada, ale nie udało się uzbierać całej kwoty, czyli ponad 700 tys. zł – przyznają ze smutkiem rodzice chorego chłopca. I dodają: – Nadal brakuje ponad 400 tys. zł, dlatego musieliśmy przełożyć operację bioder na początek nowego roku. Mamy nadzieję, że znajdą się ludzie o dobrym sercu, którzy nas wesprą, i Teodor pojedzie w styczniu na zabieg za granicę. Już tak niewiele zostało, aby nasz synek był zdrowszy i bardziej samodzielny – podkreślają Emilia i Przemysław Górscy.

Możesz pomóc:

  • Wystarczy wpłacić darowiznę na konto
    Fundacji Drużyna Błażeja: 86 1090 1753 0000 0001 3749 2262.
    W tytule wpisując: „Teodor Górski – darowizna na poprawę i ochronę zdrowia”.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.