Lidl gotowy na otwarcie

OTWOCK: POWSTAŁO KOLEJNE MIEJSCE NA ZAKUPY.

Wiemy, kiedy będzie można zrobić pierwsze zakupy w parku handlowym u zbiegu ulic Kraszewskiego i Warsztatowej, gdzie powstał pierwszy w powiecie supermarket sieci Lidl.

ALEKSANDRA CZAJKOWSKA

Trwają ostatnie prace związane z wielkim otwarciem nowego parku handlowego w miejscu dawnej zajezdni autobusowej przy ul. Kraszewskiego. Obiekty są gotowe, teren wokół jest porządkowany, są już nasadzenia.

Zakupy w Lidlu będzie można zrobić już w czwartek, 26 września od godz. 7. Tego dnia mają też być otwarte inne sklepy. A oprócz supermarketu w parku handlowym będą sklep Euro RTV, Pepco, drogeria Jawa, piekarnia Wanda, kwiaciarnia, sklep z odzieżą i sklep mięsny.

Łączna powierzchnia użytkowa obiektów handlowych (bez Lidla) to ok. 1900 m2. Miejsca parkingowe (ok. 200) będą znajdowały się na terenie nieruchomości. Wjazd przewidziany jest od strony ul. Kraszewskiego i ul. Warsztatowej.

Przygotowania do budowy drugiego Lidla w Otwocku też nabierają tempa. Parterowe budynki u zbiegu ulic Rzemieślniczej i Górnej zostały już zburzone, teren pod inwestycję jest porządkowany. Rozpoczęcie budowy planowane jest w połowie przyszłego roku.

3 komentarze do “Lidl gotowy na otwarcie

 • 19 września 2019 o 13:56
  Permalink

  W artkule jest jakaś pomyłka, tak samo w wersji drukowanej, Środa to 25 września a nie 26

  Odpowiedz
 • 19 września 2019 o 21:15
  Permalink

  Przecież w artykule mowa jest o CZWARTKU, 26 września 😊

  Odpowiedz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.