Uwaga! Przerwa w kursowaniu pociągów!

POCIĄG USZKODZIŁ SIEĆ TRAKCYJNĄ

Utrudnienia w kursowaniu pociągów na odcinku Falenica – Otwock – Falenica są spowodowane zerwaniem sieci trakcyjnej, w wyniku czego wystąpiła całkowita przerwa w ruchu pociągów na tym odcinku. Została już zorganizowana komunikacja zastępcza. Kursy autobusów, które planowo jeżdżą na odcinku Pilawa – Otwock – Pilawa zostały wydłużone do stacji Warszawa Wawer. 

OK. GODZ. 14 RUCH POCIĄGÓW ZOSTAŁ PRZYWRÓCONY

Od godz. 10.15 obowiązuje również wzajemne honorowanie ważnych biletów ZTM w pociągach KM i wszystkich ważnych biletów KM w pociągach SKM na odcinku Warszawa Zachodnia – Otwock – Warszawa Zachodnia oraz Warszawa Zachodnia – Sulejówek Miłosna – Warszawa Zachodnia.

Kilka minut po godz. 12.00 skontaktowaliśmy z rzecznikiem prasowych KM, ale nie było jeszcze wiadomo, kiedy awaria zostanie usunięta. Aktualne informacji będą zamieszczane na stronie internetowej www.mazowieckie.com.pl w zakładce „Utrudnienia aktualne” oraz na: https://portalpasazera.pl/ oraz na profllu KM na Facebooku.

W czwartek, 26 września rano doszło także do śmiertelnego potrącenia na przejściu kolejowym przy stacji Warszawa Anin. Więcej na ten temat w najbliższym wydaniu „Linii”, 30 września.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.