Chajzer pamięta o maluszkach z IOP Otwock

IOP Otwock cieszy się w ostatnim czasie sporą popularnością. Zorganizowano kolejną dużą akcję na rzecz dzieci przebywających w Interwencyjnym Ośrodku Preadopcyjnym w Otwocku. W Lidlu można już kupić ekologiczny, hipoalergiczny proszek oraz płyn do prania o wdzięcznej nazwie Mr Ziggy. Promuje go znany dziennikarz Zygmunt Chajzer. Zyskiem ze sprzedaży organizatorzy akcji podzielą się z IOP-em

AGNIESZKA JASKULSKA

Dziennikarz radiowy i prezenter telewizyjny Zygmunt Chajzer, który był “twarzą” popularnego proszku do prania, wraz z synem Filipem promują nowy proszek i płyn do prania o wdzięcznej nazwie Mr Ziggy. Proszek będzie można kupić także u nas, dzięki otwartemu ostatnio sklepowi Lidl Otwock. Produkt dostępny jest w całej sieci.

“W pełni hipoalergiczny, proekologiczny i przyjazny całej rodzinie. Produkowany w Czyżewie na Podlasiu, w fabryce dbającej o środowisko, która prąd czerpie z paneli słonecznych” – czytamy na profilu Filipa Chajzera, który nie omieszkał wspomnieć, że miał swój udział przy autorskich produktach ojca. Proszek i płyn do prania nie zawierają fosforanów, zeolitów i alergenów, są sprzedawane w ekologicznych opakowaniach. “Pomysł był mój. Projekt pudełka (karton i lniany sznurek) mój” – napisał dziennikarz TVN. 

Okazuje się, że część pieniędzy ze sprzedaży detergentów Chajzerowie przeznaczą na szczytny cel.

– Zyskiem ze sprzedaży w Lidlu chcemy podzielić się z IOP Otwock. Tam trafi też zapas proszku –  zapewnia Filip Chajzer, który zorganizował już kilka akcji na rzecz ośrodka dla porzuconych maluszków.

One thought on “Chajzer pamięta o maluszkach z IOP Otwock

  • 29 grudnia 2019 o 18:58
    Permalink

    BUHAHHHAHAHAA.Proszek 3 kategorii. Oszuści. Wcześniej też reklamował proszki 2 kategorii

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.