Nakarm psa i kota

PAŹDZIERNIK MIESIĄCEM DOBROCI DLA ZWIERZĄT.

To doskonała okazja zarówno do docenienia domowych pupili, jak i czas na okazanie serca najbardziej potrzebującym zwierzętom z przytuliska. W sobotę, 5 października w godz. od 10 do 13 możesz przyjść na dzień otwarty, który odbędzie się w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Celestynowie. Tego dnia zaplanowano także spektakularną akcję „Zerwijmy łańcuchy”.

AGNIESZKA JASKULSKA

Jeśli dotychczas nie miałeś okazji pomóc bezdomnym zwierzakom, to teraz masz idealną okazję. Październik jest miesiącem dobroci dla zwierząt. Światowy Dzień Zwierząt jest obchodzony 4 października, w dzień imienin św. Franciszka z Asyżu, patrona ekologów i przyjaciela zwierząt.

Czworonożni przyjaciele swojego wybawiciela potrafią obdarzyć bezgraniczną miłością i oddaniem. Październik jest wyjątkowym miesiącem, w którym można pomóc psom i kotom przebywającym w schronisku w Celestynowie. W jaki sposób? Można wpłacić dowolną kwotę na konto przytuliska, ale także aktywnie uczestniczyć w życiu bezdomnych zwierzaków w schronisku.

– Można zostać naszym wolontariuszem, zabrać psy na spacer do lasu. One to uwielbiają i bardzo tego potrzebują – tłumaczy Łukasz Balcer, szef schroniska w Celestynowie. – Osoby, które dotychczas zastanawiały się nad adopcją, teraz mają dobrą okazję, aby do nas przyjechać nie tylko po psa lub kota, lecz także żeby podarować naszym podopiecznym jakieś przysmaki. Każda ilość karmy jest na wagę złota – zaznacza Balcer.

Czego potrzebują zwierzęta? Przede wszystkim mokrej i suchej karmy, a także smyczy, obroży, koców, ręczników, środków czystości itp. W sobotę, 5 października w godz. od 10 do 13 w schronisku odbędzie się dzień otwarty. Wtedy też zostanie zainaugurowana akcja „Zerwijmy łańcuchy”.  

Pomóż zwierzętom ze schroniska

 • Wystarczy wpłacić dowolną kwotę na konto bankowe PKO:
  43 1020 1156 0000 7102 0061 5146 z dopiskiem:
  „Ratujmy Celestyniaki”.

One thought on “Nakarm psa i kota

 • 6 października 2019 o 04:49
  Permalink

  NA skóre przerobić .. na psa kość jeszcze truć psa .

  Odpowiedz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.