Depilacja laserowa – poczuj magię piękna

Każdy zmaga się z własną urodą. I nie chodzi wcale o kompleksy! Golenie się, przebarwienia,wypadanie włosów, pielęgnacja blizn – są wpisane w naszą codzienność, i – nie bójmy się tego przyznać – bywają uciążliwe. Mimo to nie mamy często pewności, czy medycyna estetyczna to rozwiązanie właśnie dla nas. Sprawdź, na ile da się pomóc naturze i czy faktycznie jest się czego bać.

Zapraszamy na cykl rozmów z ANNĄ BIAŁECKĄ – kosmetologiem z Anlaya Medical Clinic&Spa

 

Początek jesieni to ponoć idealny moment, żeby rozpocząć cykl zabiegów depilacji laserowej. Dlaczego właśnie teraz?

Ciało poddane działaniu lasera staje się wrażliwsze na światło i temperaturę, więc chłodniejsze dni i dłuższe ubrania naturalnie sprzyjają regeneracji. Technologia ta pozwala trwale usunąć owłosienie, ale należy pamiętać, że jest to proces, który trwa minimum pół roku. Wielu osobom, szczególnie po pierwszym zabiegu, wydaje się, że efekt jest spektakularny, jednak o jego trwałości decyduje cała seria, którą należy wykonać zgodnie z zaleceniami, w odpowiednich dla danej partii ciała odstępach czasu. W każdej partii fazy wzrostu przebiegają inaczej, co jest precyzyjnie wyliczone naukowo. Laser jest najskuteczniejszy w pierwszej z nich, stąd tak ważne jest przestrzeganie terminów.

Co wyróżnia depilację laserową na tle innych metod?

Trwały efekt, który zapewnia ogromny komfort, ale także bezpieczeństwo i zindywidualizowanie procesu. Oczywiście pod warunkiem, że udamy się do profesjonalisty, który jest wykwalifikowany i ma certyfikowany sprzęt. Koniecznie należy to sprawdzić! W Anlaya korzystamy aktualnie z lasera amerykańskiej marki Palomar, która jako pierwsza na świecie stworzyła i opatentowała metodę laserowego usuwania owłosienia, a zatem ma największe możliwe doświadczenie w tym zakresie. Co więcej Vectus to jedyny na rynku laser, wyposażony w technologię Skintel, czyli czytnik poziomu melaminy. Pozwala to idealnie dopasować parametry zabiegu do skóry pacjenta i uniknąć np. miejscowych podrażnień czy poparzeń, a przy tym zagwarantować lepszy efekt, bo udaje się nam trwale usunąć średnio 97% owłosienia.

Komu w szczególności poleciłaby pani depilację laserową?

Każdemu, u kogo nie ma ku temu przeciwwskazań. Naturalnie decyzję poprzedza zawsze dokładny wywiad i instrukcje postępowania przed zabiegami i po nich. Mniejsza bolesność i większa precyzyjność laserów pozwala depilować wrażliwe okolice, jak wąsik czy linia bikini, ale też miejsca intymne u mężczyzn. Panowie zresztą coraz częściej decydują się na takie zabiegi. Nowy rozmiar głowicy znacznie skrócił też np. proces golenia nóg czy pleców, który cieszy się sporą popularnością. Depilację laserową polecamy również osobom, które mają ciemne owłosienie, wrastające, sztywne włoski lub hirsutyzm, który zdarza się nawet u dzieci. Wówczas zabiegi wykonujemy wyłącznie za zgodą i w obecności rodziców.

 

Józefów, ul. gen. Sikorskiego 57
tel. 22 610 38 00
600 883 555


Zapraszamy na stronę:
www.anlaya.pl

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.