Objazd na ul. Patriotów aż do czerwca

Przypominamy, że już dziś czekają na nas kolejne utrudnienia w okolicy budowy Południowej Obwodnicy Warszawy (trasa S2) w Wawrze. Od  godziny 11 zostanie wprowadzony tymczasowy objazd na ul. Patriotów pomiędzy ul. Wzorzystą i ul. Brodnicką w Miedzeszynie. Utrudnienia potrwają do czerwca 2020 roku.

AGNIESZKA JASKULSKA

Firma Warbud, która buduje Południową Obwodnicę Warszawy po stronie Wawra, informuje, że kierowców czekają kolejne utrudnienia na wysokości Miedzeszyna. Kilka dni temu zmienił się układ komunikacyjny na ul. Izbickiej w Radości. – Zgodnie z zatwierdzonym projektem czasowej organizacji na odcinku ok. 250 metrów ruch odbywa się po przygotowanym by-passie. Jego wprowadzenie umożliwi nam budowę nasypu stanowiącego dojazd do przyszłego wiaduktu drogowego – informuje Warbud.

We wtorek, 12 listopada od godz. 11 na ul. Patriotów zostanie wprowadzony tymczasowy objazd, który będzie prowadził przez łącznice trasy południowej obwodnicy. – Nowy układ komunikacyjny zostanie wprowadzony pomiędzy ul. Wzorzystą i ul. Brodnicką. Na całej długości drogowego by-passa będzie chodnik – podkreśla wykonawca.

W tym czasie powstanie wiadukt drogowy w ul. Patriotów wraz z wiaduktem kolejowym pod czwarty tor. Roboty potrwają do czerwca 2020 roku.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.