Otwock: Drugie Powiatowe Targi Ślubne. W rytmie marsza Mendelssohna

W niedzielę, 17 listopada, już po raz drugi w Otwocku odbędą się Powiatowe Targi Ślubne. Tym razem organizatorzy zapraszają do pięknych sal dawnego kasyna, a obecnie Liceum Ogólnokształcącego im. K.I. Gałczyńskiego przy ul. Filipowicza 10.

Powiatowe Targi Ślubne w Otwocku to wyjątkowa impreza. Podobnie jak ślub i wesele, są magicznym czasem dla nowożeńców – tak nasze targi ożywiają jesienną szarugę, zabierając odwiedzających w świat sukien ślubnych, pięknych samochodów, wystawnych bankietów i błysków fleszy.

Głównym celem targów jest promocja lokalnych firm, które swoją ofertę kierują do szeroko rozumianej branży ślubnej. Odwiedzający będą mogli poznać nowinki i trendy obowiązujące na ślubach i weselach. Nie zabraknie ofert fotografów, zespołów muzycznych, dostawców cateringów, właścicieli sal weselnych i innych firm, które w różny sposób ubarwiają wesela i inne przyjęcia, zapewniając im wyjątkową oprawę. Targi nie są przeznaczone tylko dla przyszłych młodych par. Warto poznać bogatą ofertę wystawców, ponieważ z ich usług można skorzystać także podczas organizacji studniówek, bankietów, komunii, eventów czy innych imprez. Jeśli szukasz dobrego krawca i chcesz uszyć garnitur – doskonale trafiłeś! Zapewne podczas targów właśnie tu go znajdziesz!

Targi Ślubne w Otwocku są doskonałą propozycją spędzenia wolnej niedzieli. Organizatorzy zadbali o liczne atrakcje, które będą prezentowane przez cały czas trwania imprezy. Scena i wszystkie pomieszczenia będą tętniły życiem. Goście targów m.in. obejrzą pokaz zamykania człowieka w bańce mydlanej, będą mogli przekonać się, jak wygląda „Ślub w oparach bluesa”, a także podziwiać piękne dziewczyny w choreografii na rurze, zobaczyć popisy zespołów weselnych i wysłuchać wykładów specjalistów z branży ślubnej.

Jedną z atrakcji będzie konkurs fotografów. Specjaliści od robienia zdjęć staną w szranki i powalczą o główną nagrodę. Z niecierpliwością czekamy na wyjątkowe sesje zdjęciowe. Zwycięzca poza splendorem z pewnością nie będzie potem narzekał na brak pracy…

Przez cały czas w trakcie targów, czyli od godziny 10 do 17, będzie można korzystać z oferty firm cateringowych i kawiarni. Będzie okazja, żeby spróbować weselnego sushi, a nawet zamówić je na własną imprezę. Takim menu na pewno zaskoczysz swoich gości, którzy długo będą wspominali to przyjęcie.

Wystawcy ufundowali atrakcyjne nagrody, które można wylosować w loteriach. Każdy odwiedzający otrzyma bilecik z numerem, a losowania będą publiczne, więc szczęście może się uśmiechnąć do każdego!            

Organizatorzy

LO im. K.I. Gałczyńskiego w Otwocku, ul. Filipowicza 10, 17.11.2019, godz. 10-17.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.