Dyrektorka IOP inspiracją dla aktorki 

Magdalena Różczka to znana polska aktorka serialowa i filmowa, która nigdy nie zapomina o osieroconych maluszkach z Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego w Otwocku. Na premierę swojego najnowszego filmu „1800 gramów” zaprosiła pracownice IOP. Miała ku temu ważny powód. „Twoje zawodowe życie stało się inspiracją dla mojej roli w filmie”napisała aktorka w mediach społecznościowych o Dorocie Polańskiej, dyrektor otwockiej placówki. 

Magdalena Różczka i Dorota Polańska, fot. Facebook

Aktorka wspiera IOP już od kilku lat. Kilka dni temu na swoim profilu w mediach społecznościowych opublikowała wspólne zdjęcie z Dorotą Polańską, dyrektorką Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego w Otwocku. Magdalena Różczka w poście na Facebooku napisała: „Przedstawiam Wam Dorotę Polańską, która każdego dnia troszczy się o maleńkie dzieci bez rodziców….. DZIĘKUJĘ. Twoje zawodowe życie stało się inspiracją dla mojej roli w filmie >>1800 gramów<<„. Film opowiada o losach Ewy, dla której nie ma rzeczy niemożliwych i w okresie przedświątecznej gorączki szuka nowych opiekunów dla dzieci pozbawionych rodzin.  

„1800 gramów” trafi na ekrany kin w piątek, 15 listopada, ale kilka dni temu odbyła się uroczysta premiera z udziałem wielu gwiazd. Na to wydarzenie można było wylicytować dwa zaproszenia, które przekazała Magdalena Różczka.

Fani polskiego kina mogli obejrzeć film jako jedni z pierwszych i jednocześnie zrobić coś dobrego dla maluszków z IOP. Licytacja rozpoczęła się od 50 zł, a zakończyła na kwocie 700 zł. Wygrał pan Jakub, który wpłacił pieniądze na rzecz dzieci z interwencyjnego ośrodka.

Na premierę swojego najnowszego filmu „1800 gramów” aktorka zaprosiła pracownice IOP. To wzruszający i ciepły film, który, choć porusza sprawy trudne, to budzi też nadzieję podkreślają pracownicy interwencyjnego ośrodka.  

fot. IOP Otwock 

One thought on “Dyrektorka IOP inspiracją dla aktorki 

  • 19 listopada 2019 o 08:43
    Permalink

    Cudze chwalicie, swego nie znacie… Szacun dla p. Dyrektor i pracowników IOP.

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.