Celebryci i psie gwiazdy w kalendarzu na 2020 rok. Gdzie go dostać?

Gwiazdy polskiego show biznesu wystąpiły podczas wspólnej sesji zdjęciowej z psami ze schroniska w Celestynowie. W ten sposób powstał uroczy kalendarz na 2020 r. „Celestyniaki”. Kupując go, zapewnisz bezdomnym zwierzakom pełną miskę, ciepłą budę i dobrą opiekę

AGNIESZKA JASKULSKA  

Zimny styczeń ociepli piękne zdjęcie niepowtarzalnej Dody i przebojowego Kora

To już kolejny kalendarz przygotowany przez schronisko dla miłośników zwierząt. – Ze wspaniałymi ludźmi o ogromnych sercach stworzyliśmy Charytatywny Kalendarz Celestyniaków na nowy rok – cieszy się Łukasz Balcer, szef schroniska w Celestynowie, gdzie przebywa kilkaset bezdomnych psów i kotów. – W kalendarzu znajduje się 17 pięknych zdjęć naszych czworonogów w towarzystwie gwiazd ze świata show biznesu, które nie tylko wspierają schronisko, lecz także są ogromnymi miłośnikami zwierząt – dodaje. – Zimny styczeń ociepli piękne zdjęcie niepowtarzalnej Dody i przebojowego Kora. W marcu zobaczymy aktora Rafała Szałajkę z zabawnym Hoppem, w kwietniu Paulinę Holtz z uroczym Pingwinem, a w październiku Michała Piroga z wdzięcznym Krakersem. To tylko niektóre z gwiazd i naszych wspaniałych wolontariuszy – wylicza szef celestynowskiego schroniska. 

Michał Pirog z Krakersem

Co zrobić aby otrzymać kalendarz? 

  • Wystarczy wpłacić darowiznę w wysokości minimum 35 zł na:
  • Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Celestynowie, ul. Prosta 3, 05-430 Celestynów 
  • nr bankowy: 43 1020 1156 0000 7102 0061 5146
  • tytułem: “Darowizna Kalendarz”
  • Należy również przysłać wiadomość z adresem do wysyłki i dowodem wpłaty na e-mail: sekretariat@celestynow.toz.pl. Wtedy kalendarz zostanie wysłany na wskazany adres. 

Kalendarz będzie także dystrybuowany na różnych wydarzeniach, które są organizowane są na rzecz bezdomnych zwierząt z Celestynowa. Dyrektor schroniska zachęca do jego kupowania. – W ten sposób wspieracie naszych podopiecznych w  trudnym okresie, jakim jest zimna – tłumaczy Łukasz Balcer. 

Specjalnie dla naszych Czytelników będziemy mieć także konkurs, w którym będzie można wygrać kalendarze. Szczegóły już wkrótce! 

 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.