Tragiczny piątek na drogach powiatu otwockiego

Czarna seria na drogach w powiecie otwockim. Dzisiaj, w piątek, 22 listopada doszło do trzech tragicznych zdarzeń na lokalnych drogach, w których śmierć poniosło trzech mężczyzn 

AGNIESZKA JASKULSKA

Około godz. 12.30 na lokalnej drodze w Emowie w gminie Wiązowna doszło do wypadku. Kierowca samochodu osobowego uderzył w drzewo. Na miejscu interweniowały służby. – Musieliśmy użyć specjalistycznego sprzętu, aby wydobyć rannego kierowcę z rozbitego samochodu – mówi mł. kpt. Maciej Łodygowski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Otwocku. Na miejsce zdarzenia wezwano także Lotnicze Pogotowie Ratownicze. Niestety mimo reanimacji mężczyzna zmarł. Okoliczności tragicznych zdarzeń wyjaśnia policja i prokurator. 

Służby medyczne interweniowały przed południem na ul. Górnej w Otwocku, gdzie zasłabł mężczyzna. Jego stan gwałtownie pogorszył się. Niestety lekarzom nie udało się go uratować. – Mężczyzna zmarł – mówi nadkom. Daniel Niezdropa. 

W piątek około godz. 6 na przejściu dla pieszych na ul. Narutowicza w Otwocku doszło do potrącenia pieszego. Na miejscu interweniowały służby. Mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala. lekarze robili wszystko, aby uratować mężczyznę, ale bezskutecznie. – W skutek odniesionych obrażeń, mężczyzna zmarł w szpitalu – mówi nadkom. Daniel Niezdropa z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku. 

Więcej na ten temat w “Linii Otwockiej” w poniedziałek, 25 listopada.

 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.