Bandzior napadł, pobił i okradł mężczyznę

Policja publikuje portret pamięciowy sprawcy rozboju, który napadł i okradł mieszkańca Otwocka w okolicy ul. Piłsudskiego w Józefowie. Brutalny przestępca prawdopodobnie mówił w języku rosyjskim. Policja prosi o pomoc wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z portretu o kontakt z prowadzącym postępowanie asp. Michałem Chwiedukiem pod nr tel. (22) 604 16 08

Policja poszukuje sprawcy rozboju w Józefowie

Policja prowadzi śledztwo w sprawie rozboju, do którego doszło późnym wieczorem 25 października br. w okolicy ul. Piłsudskiego w Józefowie. – Sprawca zaatakował mieszkańca Otwocka, pobił i okradł – mówi nadkom. Daniel Niezdropa z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku. I dodaje, że sprawca rozboju był wysoki o muskularnej budowie ciała. W dniu napaści był ubrany w ciemną bluzę prawdopodobnie z logo “Adidas” oraz spodnie dresowe. 

Dotychczas policji nie udało się zatrzymać sprawcy rozboju. Dlatego teraz publikuje portret pamięciowy opracowany przez policyjnego rysownika. – Apelujemy do wszystkich osób, które rozpoznają wizerunek sprawcy o kontakt z Komisariatem Policji w Józefowie – mówi nadkom. Daniel Niezdropa.

Wszelkie informacje można przekazać prowadzącemu postępowanie asp. Michałowi Chwiedukowi pod nr tel. (22) 604 16 08 lub dyżurnemu Komisariatu Policji w Józefowie pod nr tel. (22) 789 21 07 oraz (22) 604 18 71. Informacje można także przekazać dzwoniąc pod numery alarmowe: 997 i 112. 

AJ 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.