Uwaga kierowcy! Dziś zmienia się organizacja ruchu na Wale Miedzeszyńskim

W piątek, 29 listopada około godz. 12 zmieni się organizacja ruchu na Wale Miedzeszyńskim  w rejonie ul. Ogórkowej, na wysokości budowanego węzła Południowej Obwodnicy Warszawy. – Ruch w obydwu kierunkach zostanie skierowany na nowo wybudowaną jezdnię – informuje Biuro Infrastruktury Urzędu m.st. Warszawy

W piątek zmienia się organizacja ruchu na Wale Miedzeszyńskim w rejonie ul. Ogórkowej w Wawrze

Jak tłumaczy Biuro Infrastruktury Urzędu m.st. Warszawy kształt węzła Wału Miedzeszyńskiego z Południową Obwodnicą Warszawy z lotu ptaka będzie przypominał skrzypce – będą tam estakady oraz jezdnia serwisowa biegnąca obok głównej trasy obwodnicy. Południowa część obwodnicy – roboczo nazywana „Ogórkową-bis” – połączy się z ul. Ogórkową.

Prace są bardzo zaawansowane, dlatego wykonawca robót na węźle postanowił wykorzystać niemal gotową drogę i skierować na nią ruch odbywający się dotychczas Wałem Miedzeszyńskim na odcinku pomiędzy skrzyżowaniami z ulicami: Ogórkową i Rosiczki oraz z ul. Czarnuszki. – W ten sposób można przebudować istniejącą jezdnię, a kierowcy ominą plac budowy. Natomiast połączenie straciła ul. Czarnuszki z Wałem Miedzeszyńskim. Dojazd do ul. Czarnuszki odbywa się ulicami Rozchodnikową i Celulozy – informuje warszawskie biuro infrastruktury. 

 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.