Złodziej okradł chore dziecko 

Rozpoznajesz mężczyznę ze zdjęcia? To on bezczelnie okradł chore dziecko z darowizn, które wrzucali klienci sklepu do specjalnej puszki. Teraz złodzieja poszukuje policja i publikuje wizerunek sprawcy. Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia, proszone są o kontakt z prowadzącym dochodzenie asp. szt. Ryszardem Przysową pod nr tel. tel. (22) 604 12 28

AGNIESZKA JASKULSKA 

Policja poszukuje tego mężczyzny

Puszka, do której można było wrzucać datki na pomoc choremu dziecku, stała w sklepie mięsnym przy ul. Andriollego w Otwocku. Kradzież miała miejsce 7 października, została zgłoszona na policję. – Zabezpieczono nagrania z monitoringu, które zarejestrowały wizerunek mężczyzny – mówi nadkom. Daniel Niezdropa z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku. Funkcjonariuszom nie udało się odnaleźć sprawcy, dlatego teraz policja prosi o pomoc i publikuje zdjęcia z monitoringu mężczyzny, który może mieć związek z kradzieżą puszki.

– Policjanci apelują do osób, które rozpoznają widocznego na zdjęciach mężczyznę, o kontakt z prowadzącym dochodzenie asp. szt. Ryszardem Przysową pod nr tel. 22 604 12 28 lub z oficerem dyżurnym otwockiej komendy pod nr tel. 22 604 19 00 – mówi nadkomisarz. 

 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.