Karczew: Konkurs na znak graficzny Centrum Kultury i Sportu

Władze Karczewa szukają znaku graficznego dla Centrum Kultury i Sportu. Gmina ogłosiła otwarty konkurs na logo tej instytucji. Autor zwycięskiego projektu dostanie nagrodę w wysokości… tysiąca złotych.

SYLWIA WYSOCKA

Główna nagroda za logo ma skusić raczej młodszych, a nie profesjonalnych artystów. Na honorarium gmina przeznaczyła tysiąc złotych. Konkurs na logo trwa do 24 stycznia 2020 roku. Autorzy prac muszą pamiętać, że logo powinno stanowić graficzne uzupełnienie działalności Centrum Kultury i Sportu w Karczewie oraz pełnić funkcję nośnika informacyjnego stosowanego na materiałach firmowych i promocyjnych.

Powinno być łatwo rozpoznawalne i kojarzone ze statutowymi celami CKiS-u. Konkurs ma charakter jednoetapowy i otwarty. Adresowany jest do dzieci, młodzieży i osób dorosłych. W przypadku uczestnika niepełnoletniego opiekun prawny (rodzic) musi udzielić pisemnej zgody na jego udział w konkursie i wypełnić odpowiedni druk. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dostarczenie projektu oraz oświadczenia o udziale w konkursie i akceptacji postanowień regulaminu konkursu.

Każdy z uczestników może zgłosić maksymalnie dwie prace. Należy je składać z dopiskiem na kopercie „Logo Centrum Kultury i Sportu w Karczewie – nie otwierać” wraz z oświadczeniem do 24 stycznia 2020 roku do godz. 15 na adres: Urząd Miejski w Karczewie, ul. Warszawska 28, 05-480 Karczew. Wszystkie dokumenty i druki oświadczeń znajdują się na stronie internetowej gminy http://www.karczew.pl. Ogłoszenie wyników nastąpi 31 stycznia.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.