Śmiertelny wypadek. Dwa samochody potrąciły mężczyznę na krajowej „17”

W piątek, 13 grudnia wczesnym rankiem doszło do wypadku na drodze krajowej nr 17 na wysokości stacji paliw Woli Duckiej w gm. Wiązowna. Dwa samochody potrąciły pieszego, który w krytycznym stanie trafił do szpitala. W wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł. 

AJ

W piątek, 13 grudnia około godz. 6 na wysokości stacji paliw w Woli Duckiej mężczyzna przechodził przez ruchliwą drogę krajową nr 17. – Pieszy przechodził przez trasę w niedozwolonym miejscu, nie było tam przejścia dla pieszych – mówi nadkom. Daniel Niezdropa z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku. 

Mężczyzna został potrącony przez dwa samochody. – Najpierw pieszy został potrącony przez skodę, a po chwili przez citroena – dodaje nadkom. Niezdropa. Na miejscu interweniowała policja, karetka pogotowia i straż pożarna: JRG Otwock i OSP Otwock Jabłonna. – Mężczyzna w krytycznym stanie został przewieziony do szpitala. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń nie udało się uratować mężczyzny – tłumaczy nadkomisarz. Mężczyzna zmarł w szpitalu. 

fot. OSP Otwock Jabłonna 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.