Wiązowna: Jak nazwać stary GOK?

Wiązowski Gminny Ośrodek Kultury niedługo zmieni siedzibę, ma też większy zakres obowiązków. Czas na nową nazwę i logo, które zostaną wybrane w konkursie.

Przemek Skoczek

GOK w Wiązownie od kilku miesięcy prowadzi rozszerzoną działalność. Poszerzono ją o turystykę, rekreację i sport. To nie koniec zmian. Trwają właśnie prace wykańczające w nowej siedzibie przy ulicy Lubelskiej. Ośrodek zajmie gmach dawnego domu handlowego. Plan zakłada, że pod tym adresem rozpocznie działalność po feriach, czyli pod koniec lutego 2020 r.

W związku z tym ośrodek ogłosił konkurs na logo i nazwę. Placówka oczekuje czegoś nietuzinkowego. – Na pewno nie chcemy nazwy literowej, jaka była do tej pory. Zależy nam na czymś ciekawszym, oryginalniejszym – zachęca dyrektor GOK-u Paulina Sokół. Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić kartę zgłoszeniową stanowiącą załącznik do regulaminu i przesłać ją wraz z projektem nazwy na adres e-mail: zapisy@gok-wiazowna.pl lub złożyć osobiście w sekretariacie. Zgłoszenia są przyjmowane do 31 grudnia do godz. 12.

GOK, ul. Kościelna 41, tel. 22 780 41 79, http://www.gok-wiazowna.pl

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.