Tak Otwock przywitał Nowy Rok! [GALERIA]

Tłumy mieszkańców Otwocka powitały 2020 rok podczas imprezy sylwestrowej zorganizowanej przez urząd miasta i Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu na ul. Andriollego przy Skwerze VII Pułku Ułanów.

ALEKSANDRA CZAJKOWSKA

Młodszym i starszym humory dopisywały jak przystało na tę szczególną noc w roku. Zabawę na zamkniętym tego wieczora fragmencie ulicy w centrum obok lodowiska rozkręcał dj.  O północy wystrzeliły korki od szampanów, a zamiast fajerwerków urząd miasta zgodnie z wyborem mieszkańców przygotował pokaz laserów na ścianie sklepu PSS “Społem”. Mimo to na powitanie nowego roku niebo było rozświetlone. Rozbłysły kolorowe fajerwerki, o co pewnie zadbała grupa mieszkańców, która nie widzi w tym nic złego. Noworoczne życzenia złożyli mieszkańcom prezydent Jarosław Margielski i przewodnicząca rady miasta Monika Kwiek.

3 komentarze do “Tak Otwock przywitał Nowy Rok! [GALERIA]

 • 2 stycznia 2020 o 11:34
  Permalink

  Byłem na miejscu i tłumów nie widziałem. Dodam że tego eueczoru alkoholu nie spożywałem.
  Może komuś się w oczach troiło…

  Odpowiedz
 • 9 stycznia 2020 o 07:31
  Permalink

  Jakie lasery. Dziadostwo, nic nie było. Ludzie stali zdezorientowany bomialy być sztuczne ognie. Rozeszli się bo było goowno a nie sylwester. Żadnych laserów nie było, tylko jakieś światełka w budzie. Żenada i szok. Klelismy bo zasuwanie 6 km na darmo w 1 stronę to może człowieka wyprowadzić z równowagi. Otwock to najdroższy syf jaki jest w Polsce. Za śmieci nawet w Warszawie tyle nie płacą. Dobrze ze Józefów stanął na wysokości zadania, jak zawsze. Otwock do Józefów ma tyle co do Nowego Jorku. Nigdy tego poziomu nie osiągnie chyba że podatkami. Nawet ich przescignał. Fak ju dla władz.

  Odpowiedz
 • 13 stycznia 2020 o 23:08
  Permalink

  Władze zapraszały na pokaz laserów i odpalanie zimnych ogni, a nie sztucznych 🙂

  Odpowiedz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.