Pijany kierowca spowodował wypadek przy kościele

Najpierw kierowca samochodu dostawczego uderzył w słup telekomunikacyjny na Ługach, a potem spowodował wypadek z osobowym nissanem niedaleko kościoła. We wnętrzu osobówki była uwięziona poważnie ranna kobieta. 32-letni kierowca auta dostawczego z ledwością wytoczył się zza kierownicy. Na miejscu interweniowały służby. 

 

W czwartek, 16 stycznia po godz. 11 na ul. Mickiewicza w Karczewie (niedaleko kościoła) doszło do wypadku z udziałem dostawczego peugeota i osobowego nissana. – Z niewyjaśnionych przyczyn 32-letni kierowca z woj. dolnośląskiego zjechał na przeciwległy pas drogi i zderzył się z jadącym z naprzeciwka nissanem, którym kierowała 24-letnia mieszkanka Karczewa – mówi nadkom. Daniel Niezdropa z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku.

Na miejscu interweniowały służby. Strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu, aby wydobyć z rozbitego auta ranną kobietę. – Kierująca nissanem została przetransportowana do szpitala – dodaje nadkom. Daniel Niezdropa. Natomiast sprawcy wypadku nic się nie stało. 32-letni kierowca samochodu dostawczego był tak pijany, że z trudem wytoczył się z pojazdu. – Mężczyzna jechał pod wpływem alkoholu. Miał ponad 1,5 promila w organizmie – mówi nadkomisarz. 32-latek trafił na komendę policji. Kiedy wytrzeźwieje, usłyszy zarzuty m.in. za jazdę pod wpływem alkoholu.

txt. AJ/fot. AK

6 komentarzy do “Pijany kierowca spowodował wypadek przy kościele

 • 16 stycznia 2020 o 14:48
  Permalink

  Panie Nadredaktorze, czy zawartość 1,5 promila alkoholu we krwi niczego nie wyjaśnia? To po co pisać farmazony, że z niewyjaśnionych przyczyn zjechał naprzeciwległy pas. Pijany był i tyle i jakie to niby inne niewyjaśnione przyczyny mają być?

  Odpowiedz
  • 16 stycznia 2020 o 18:34
   Permalink

   Niektórym trudno jest zrozumieć, że o wypadku decydują różne czynniki m.in. to, czy kierowca jechał pod wpływem alkoholu czy nie, czy był zdrowy, czy samochód był sprawny itd. Wszystkie okoliczności i przyczyny wypadku ustala policja.

   Odpowiedz
 • 16 stycznia 2020 o 14:52
  Permalink

  A jakie Panie Nadredaktorze ma znaczenie, czy to było niedaleko kościoła. A jakby było niedaleko meczetu, czy synagogi, albo przy kościele, a nie niedaleko to nie zdarzenie miałoby inny przebieg?

  Odpowiedz
  • 16 stycznia 2020 o 15:30
   Permalink

   Myśle ze tu nie chodziło o samo znaczenie kościoła dla tego wypadku, tylko lokalizację wydarzenia. Jak wiem gdzie jest kościół tak przy jakiej ulicy już nie, więc opisanie tego w ten sposób umożliwiło mi zwizualizowanie gdzie wypadek ma miejsce. Nie wiem po co się pan czepia, może lepiej żeby było napisane: kierowca miał 1.5 promila, doszło do wypadku?? Artykuł wręcz powinien zawierać jak najwiecej informacji, więc moim zdaniem czepliwość bezsensowna.

   Odpowiedz
  • 16 stycznia 2020 o 18:39
   Permalink

   Gdyby wypadek zdarzyłby się koło meczetu, marketu, urzędu miasta czy innego znanego miejsca to w artykule również zostałoby to odnotowane. Lokalizacja miejsca zdarzenia zawsze ma znaczenie dla kierowców i okolicznych mieszkańców. Dzięki podaniu dokładnego miejsca, kierowcy mogą ominąć utrudnienia na drodze. Niektórych chyba drażni samo słowo „kościół”… proszę się tak nie frustrować, bo kościoły to dla wielu osób dobry punkt odniesienia na mapie.

   Odpowiedz
 • 16 stycznia 2020 o 15:23
  Permalink

  Przecież to jest przestępca i powinni pokazać jego facjatę. Takich to tylko palować

  Odpowiedz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.