Sylwester Wilk zatańczy w telewizyjnym show!

Telewizja Polsat ogłosiła skład kolejnej edycji popularnego programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. W gronie uczestników znalazł się mieszkaniec Otwocka, wychowanek OKS – Sylwester Wilk.

MARCIN SULIGA

sylwester wilk w tańcu z gwiazdami

Wilk był uczestnikiem innej polsatowskiej produkcji – „Ninja Warrior Polska”. Kilka tygodni po nagraniu programu 23-latek miał poważny wypadek, w wyniku którego amputowano mu nogę. Aktualnie brązowy medalista mistrzostw Europy w biegach z przeszkodami przygotowuje się do startu w Igrzyskach Paraolimpijskich, które odbędą się w 2024 roku w Paryżu. W międzyczasie Wilk postanowił skorzystać z zaproszenia do 13. edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Chce pokazać, że nie ma dla niego żadnych barier.

Oprócz Wilka w programie zobaczymy m.in. piosenkarkę Annę Karwan, a także znanego z występów w filmach Patryka Vegi Tomasza Oświecińskiego.

Nowa edycja „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” pojawi się w wiosennej ramówce telewizji Polsat. Zapraszamy do oglądania i SMS-owego wspierania Sylwka!

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.