Dekoracje w otwockim parku do początku lutego

Świetlne dekoracje w parku miejskim cieszą się niesłabnącą popularnością wśród mieszkańców. Będzie można je oglądać tylko do pierwszych dni lutego, więc kto jeszcze tego nie zrobił, niech się pośpieszy.

ALEKSANDRA CZAJKOWSKA

park miejski otwock

Demontaż świątecznego oświetlenia rozpocznie się 30 stycznia na obrzeżach miasta. Następnie znikną oświetlenie uliczne i dekoracje na skwerze 7 Pułku Ułanów. W pierwszych dniach lutego (między 5 a 7 lutego) będzie zdejmowane całe oświetlenie w parku.

Najdłużej będziemy mogli nacieszyć się widokiem świetlnej karocy i koni. Zostają w parku do 16 lutego. Następnego dnia dekoracje zostaną wywiezione do magazynu firmy zewnętrznej, od której miasto kupiło świąteczne oświetlenie.

– W ramach umowy jest też przechowywanie tych elementów, a od 9 grudnia wszystko będzie znów rozwieszane i montowane – mówi Karolina Wojnicz z wydziału gospodarki komunalnej w urzędzie miasta.

Świąteczną oprawę miasta tworzy blisko 80 elementów deko-racji, które zostały kupione za ok. 700 tys. zł (płatność rozłożona na trzy lata). Ten zakup z pewnością się opłacił. Otwock na święta był przystrojony jak nigdy!

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.