Świat w zasięgu ręki – nowe biuro podróży w Otwocku

Firma Traveliada.pl ma w nazwie „podtytuł” Internetowe Biuro Podróży i rzeczywiście można tam załatwić wszystko online. Jednak większość z nas lubi osobiście porozmawiać z konkretnym człowiekiem, dopytać, sprawdzić szczegóły oferty. Taką możliwość daje nowy oddział firmy, który został otwarty we wrześniu 2019 roku w Otwocku przy ul. Sosnowej

      Mamy dopiero styczeń, ale wakacje warto planować już teraz. Zresztą czy trzeba czekać na wakacje? Świat czeka na nas okrągły rok. Ten daleki, egzotyczny i całkiem bliski. A snucie marzeń o wyjazdach i ich planowanie krok po kroku to wielka frajda dla każdego globtrotera. Nie każdy ma jednak na to czas i konieczną do tego wiedzę. Wtedy lepiej skorzystać z pomocy specjalistów.

      – Kochamy podróże i jeździmy po świecie od ponad 20 lat. To zawsze była dla nas ulubiona forma spędzania wolnego czasu, odcięcie się od codziennych spraw i problemów. Branża turystyczna jest nam też bliska od strony zawodowej, przez kilka lat zajmowaliśmy się czarterem jachtów na Mazurach i prowadziliśmy hotel – opowiadają Hanna i Tomasz Borysiukowie, którzy prowadzą otwocki oddział Traveliady. – Gdy więc pojawił się w naszym życiu moment zmian, uznaliśmy, że to idealne zajęcie, w którym wykorzystamy własną pasję i doświadczenia.

      Otwarty przez nich we wrześniu 2019 roku salon sprzedaży to część ogólnopolskiej, niewielkiej sieci z centralą we Wrocławiu. Biuro podróży Traveliada.pl istnieje od 2000 roku i nieustannie poszerza swoją ofertę. – Zdecydowaliśmy się na współpracę z Traveliadą, bo naszym zdaniem to biuro idealne. Ma ogromne doświadczenie i kontakty, współpracuje ze wszystkimi operatorami na rynku, więc mamy dostęp do bardzo dużej oferty, ale nie jest zarządzane korporacyjnie. Daje sporo swobody, nie narzuca swoich rozwiązań, co bardzo nam odpowiada. I pozwala działać kreatywnie – wyjaśnia Tomasz Borysiuk.

      W ofercie firmy każdy znajdzie coś dla siebie. Bez względu na to, czy traktuje wyjazdy tylko jako okazję do relaksu i wypoczynku, czy też stawia na aktywne zwiedzanie i chce poznawać dzikie zakątki odwiedzanych krajów. Można zamówić wycieczkę na koniec świata, wyjazd na narty, weekendowy wypad czy beztroskie wczasy, jechać z dziećmi do parku rozrywki, wysłać je na kolonie bądź obóz, wybrać się na pielgrzymkę albo zlecić organizację firmowego wyjazdu integracyjnego. Co ważne, na miejscu znajdą nam lub wręcz stworzą ofertę dopasowaną do indywidualnych potrzeb i zasobności portfela. Bo dobrych okazji też trzeba umieć szukać.

      – Działamy kilka miesięcy, ale mamy już stałych klientów, którzy do nas wracają, a nawet przywożą drobne upominki świadczące o zadowoleniu z wyjazdów. To dla nas najlepsza rekomendacja i dowód na to, że idziemy w dobrym kierunku.


Traveliada.pl
Otwock, ul. Sosnowa 10 lok. U2
tel. 22 640 01 80
tel. kom. 514 653 860
mail: otwock@traveliada.pl
godz. pracy:
pon. – pt. 9.00-19.00
sob. 9.00-15.00

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.