Nowy komendant powiatowy w Otwocku

Podinsp. Przemysław Dębiński, który przez lata ścigał przestępców, gangsterów i bossów narkotykowych, od dziś (wtorek, 11 lutego) pełni obowiązki nowego komendanta Komendy Powiatowej Policji w Otwocku. „Linia” poinformowała o tym jako pierwsza w aktualnym numerze, który ukazał się w poniedziałek, 10 lutego.

AGNIESZKA JASKULSKA 

Dziś w KPP w Otwocku odbyło się uroczyste powitanie nowego p.o. komendanta powiatowego podinsp. Przemysława Dębińskiego (na zdj. w środku).

Podinspektor Przemysław Dębiński to glina z krwi i kości, doświadczony policjant, który w swojej dotychczasowej służbie kierował stołecznymi wydziałami zwalczającymi m.in. przestępczość samochodową i narkotykową. Zanim zaczął pełnić obowiązki nowego powiatowego komendanta w jednostce w Otwocku, był naczelnikiem Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową w Komendzie Stołecznej Policji w Warszawie. – O takich funkcjonariuszach mówi się, że są urodzonymi policjantami, pełnymi zaangażowania i z pasją oraz poświęceniem realizującymi obowiązki. To dzięki takim policjantom mieszkańcy mogą spać spokojnie – podkreśla nadkom. Daniel Niezdropa z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku. 

Dziś w KPP w Otwocku odbyło się uroczyste powitanie nowego p.o. komendanta powiatowego podinsp. Przemysława Dębińskiego (na zdj. w środku). W uroczystości uczestniczył m.in. zastępca komendanta stołecznego policji do spraw logistyki Włodzimierz Pietroń, a także komendanci komisariatów. Nowy komendant podziękował za zaufanie i zapewnił, że dołoży wszelkich starań, aby utrzymać dotychczasowy wysoki poziom efektywności otwockich policjantów. 

Podinsp. Przemysław Dębiński zastąpił na stanowisku mł. insp. Huberta Białogrodzkiego (na zdj. po prawej), który szefował otwockiej komendzie ponad cztery lata. Od dziś mł. insp. Białogrodzki pełni obowiązki komendanta rejonowego Praga-Północ. To w tej jednostce,  dwa razy większej niż ta w Otwocku, 27 lat temu zaczynał swoją policyjną służbę.

 

One thought on “Nowy komendant powiatowy w Otwocku

  • 11 lutego 2020 o 19:41
    Permalink

    Taka to komenda ,tak zwana przed emerytalna, ilu się już zamiataczy zmienia przez ostatnie zaledwie kilka lat? i wy się dziwicie że nic dobrego z tego nie wynika , przychodzi taki aby stopień dostać posiedzi pozamiata aby nabić statystyki i następny, takie miasto taki klimat,.

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.