Samochód firmy ochroniarskiej zderzył się z taksówką. Kierowca miał prawie 1,5 promila 

Do wypadku doszło dziś w nocy (sobota, 22 lutego) na skrzyżowaniu ul. Kołłątaja i ul. Majowej w Otwocku. Samochód firmy ochroniarskiej zderzył się z taksówką, która uderzyła również w drzewo. Do szpitala trafiły trzy ranne osoby: kierowca taksówki oraz dwóch ochroniarzy

AGNIESZKA JASKULSKA

W sobotę po godz. 1 taksówkarz miał kurs do klienta. Jechał mercedesem w kierunku Józefowa. Na skrzyżowaniu ul. Kołłątaja i ul. Majowej w Otwocku, gdzie jest sygnalizacja świetlna, w taksówkę uderzył oznakowany samochód firmy ochroniarskiej marki Seat. – Do wypadku seata i mercedesa doszło o godz. 1.30 – mówi nadkom. Daniel Niezdropa z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku. Na miejscu interweniowała policja, karetka pogotowia i straż pożarna: JRG Otwock, OSP Otwock-Wólka Mlądzka i OSP Józefów. 

W wypadku ranne zostały trzy osoby.

– Do szpitala został zabrany 68-letni kierowca taksówki, mieszkaniec Otwocka, a także 43-letni pracownik firmy ochroniarskiej, który kierował seatem oraz 62-letni pasażer, który również jechał seatem – mówi nadkom. Daniel Niezdropa. 

Okoliczności wypadku wyjaśnia policja. Okazało się, że ochroniarz, który kierował seatem był pijany. – 43-letni pracownik firmy ochroniarskiej był nietrzeźwy, miał prawie 1,5 promila alkoholu – zaznacza nadkomisarz. I dodaje, że policja będzie prowadziła dochodzenie w tej sprawie. 

fot. Marcin Kraśniewski, Adam Bętkowski, OSP Otwock Wólka Mlądzka

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.