Szczęśliwy finał poszukiwań nastolatka

Nastolatek wybiegł z domu, grożąc, że już nie wróci. Przerażeni rodzice od razu powiadomili policję. Po kilku godzinach odnaleziono 17-latka. Służby nadal poszukują innego zaginionego – 76-letniego Stanisława Zawistowskiego z Otwocka, który zaginął w połowie lutego.

AGNIESZKA JASKULSKA

W poniedziałek, 24 lutego po południu 17-latek pokłócił się z rodzicami. Burzliwa dyskusja przybrała bardzo zły obrót. Po godz. 17 sfrustrowany nastolatek wybiegł z domu wykrzyczą bliskim, że widzą go ostatni raz, bo już nie wróci do domu… 

Przerażeni rodzice obawiali się, że ich syn może zrobić sobie krzywdę albo skrzywdzi go ktoś inny. Dlatego natychmiast powiadomili policję. – Funkcjonariusze od razu rozpoczęli poszukiwania 17-latka. Do akcji wezwano także kilka zastępów straży pożarnej – mówi nadkom. Daniel Niezdropa z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku. W akcji poszukiwawczej uczestniczył także strażacki quad z JRG Otwock a także ochotnicy z OSP Świdry Małe i OSP Karczew. 

Mundurowi przeczesywali tereny leśne m.in. okolicach ul. Łąkowej, brzegi rzeki Świder i inne rejony, w których mógł ukryć się nastolatek. – Podczas sprawdzania różnych miejsc i adresów policjanci pojechali także do jednego z bliskich 17-latka. To tam przebywał nastolatek – informuje nadkom. Niezdropa. Okazało się, że 17-latek po kłótni z rodzicami był bardzo wzburzony, ale na szczęście poszedł do dziadka, aby na spokojnie porozmawiać o swoich problemach. Chłopak wrócił do domu cały i zdrowy. 

Służby mundurowe nadal poszukują innego zaginionego, 76-letniego Stanisława Zawistowskiego z Otwocka, który w połowie lutego wyszedł ze szpitala przy ul. Batorego i ślad po nim zaginął. Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu mężczyzny proszone są o kontakt z otwocką komendą policji pod nr tel. 22 604 12 13 oraz 22 604 19 00 lub pod numerami alarmowymi 997 albo 112. O zaginionym seniorze pisaliśmy tu: https://linia.com.pl/2020/02/18/senior-wyszedl-ze-szpitala-i-przepadl-bez-sladu/ 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.