Otwock: Utrudnienia w ruchu na ul. Kmicica

Uwaga kierowcy i piesi! Od środy, 4 marca rozpoczną się roboty drogowe na ul. Kmicica w Otwocku.

ALEKSANDRA CZAJKOWSKA

W czasie prowadzonych prac ul. Kmicica, która jest obecnie jednokierunkowa, będzie nieprzejezdna. Jeszcze dziś (wtorek, 3 marca) o godz. 18 w auli urzędu miasta odbędzie się spotkanie informacyjne dla mieszkańców.

W ramach inwestycji zostanie wyremontowany chodnik po stronie domów jednorodzinnych, a ten po stronie bloków ma być zlikwidowany. W tym miejscu zostanie utwardzone pobocze, aby mogło powstać tam więcej miejsc parkingowych. Koszt inwestycji to ok. 423 tys. zł. Prace mają zakończyć się najpóźniej do końca czerwca. Zawrotkę na końcu ulicy wykona BUDIMEX w ramach realizowanej inwestycji kolejowej. Dopiero po zakończeniu wszystkich prac zostanie wyremontowana nawierzchnia jezdni.

One thought on “Otwock: Utrudnienia w ruchu na ul. Kmicica

  • 8 marca 2020 o 14:38
    Permalink

    STOP BETONOWANIA OTWOCKA!!! Urokliwa uliczka Kmicica zamieni się w betonowisko. Zamiast trawników miasto zafunduje betonowe płyty o wdzięcznej nazwie „EKO”. Betonowych płyt i parkingów pod oknami nie chcą mieszkańcy domków. Na spotkaniu z mieszkańcami mówiono, że przy chodniku od strony domów będą tak jak do tej pory trawniki. Tymczasem na projekcie jest BETON! Spotkanie było jedną wielka manipulacją!

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.