To nie wandale zniszczyli muszlę koncertową w parku miejskim

Drewniane elementy z przodu sceny muszli koncertowej w parku mają już nie odpadać. W ramach gwarancji wykonawca rewitalizacji parku naprawia tę usterkę.

ALEKSANDRA CZAJKOWSKA

Zerwane elementy elewacji muszli koncertowej od razu rzucają się w oczy odwiedzającym park miejski. Mieszkańcy podejrzewali, że ktoś zdewastował niedawno wyremontowany obiekt. Okazało się jednak, że jest to efekt źle przeprowadzonych robót, które były zlecone jako prace dodatkowe.

Drewniane elementy zostały przymocowane do frontu sceny prawdopodobnie na jakiś klej montażowy i szybko odpadły. Widać było tylko ślady po kleju. Urząd miasta od razu powiadomił wykonawcę rewitalizacji parku, który od piątku, 28 lutego rozpoczął naprawę. W rozmowie z „Linią” Kamil Mazek, zastępca naczelnika wydziału inwestycji i funduszy zewnętrznych w urzędzie miasta, zapewnia, że elementy zostaną trwale przymocowane. Zakończenie prac zależy to od warunków pogodowych. – Mają zrobić to szybko – mówi Mazek. – Będą jeszcze poprawiać alejki w parku, ale to dopiero, gdy nie będzie już tak mokro. Pod koniec marca alejki zostaną zagęszczone i ponownie uformowane. Wszystkie prace wykonywane są w ramach gwarancji – tłumaczy.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.