Ciało mężczyzny znaleziono niedaleko osiedla

Wczesnym rankiem jedna z okolicznych mieszkanek zauważyła leżącego mężczyznę na terenach niedaleko osiedla mieszkalnego Ługi. Kobieta chciała pomóc mężczyźnie, ale okazało się, że nie daje on znaków życia. O wszystkim powiadomiła policję. Śledczy ustalają nie tylko okoliczności śmierci mężczyzny, ale także jego tożsamość.

AGNIESZKA JASKULSKA

fot. Marcin Kraśniewski

W czwartek, 5 marca po godz. 6 jedna z okolicznych mieszkanek spacerowała w rejonie ul. Danuty w Otwocku. – Kobieta zauważyła leżącego na ziemi mężczyznę. Zainteresowała się nim podejrzewając, że może potrzebuje pomocy. Mężczyzna jednak nie dawał znaku życia – mówi nadkom. Daniel Niezdropa z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku. Droga do miejsca, gdzie znaleziono ciało mężczyzny, była dość grząska. Karetka pogotowia utknęła na piaszczystej drodze. Z pomocą przyszli strażacy, którzy wyciągnęli karetkę.

Na miejscu zdarzenia pracowali śledczy. – Na razie nie jest znana tożsamość osoby, której zwłoki odnaleziono dziś rano. Po godz. 11 zakończyły się oględziny miejsca. Wyjaśniamy okoliczności śmierci mężczyzny – dodaje nadkom. Daniel Niezdropa. 
 
Więcej na ten temat w “Linii Otwockiej” w poniedziałek, 9 marca. 

fot. Marcin Kraśniewski
fot. Marcin Kraśniewski

2 komentarze do “Ciało mężczyzny znaleziono niedaleko osiedla

 • 5 marca 2020 o 15:51
  Permalink

  Nawet zdjęcia robi jak fachowiec , po prostu złoto nie człowiek 🤫

  Odpowiedz
 • 5 marca 2020 o 17:12
  Permalink

  Prawdopodobnie jest to mężczyzna , który mieszkał w lesie. Policjanci odwiedzali jego tam , więc pewnie mają o nim jakieś dane.

  Odpowiedz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.