Czołowe zderzenie na prostym odcinku ul. Batorego. Toyota wbiła się w dostawczego volkswagena

W czwartek, 5 marca na ul. Batorego tuż przed skrzyżowaniem z ul. Okrzei w Otwocku Toyota Land Cruiser czołowo zderzyła się z Volkswagenem Transporterem. Dwie osoby zostały poważnie ranne. Na miejscu lądował medyczny śmigłowiec, który przetransportował do szpitala ranną pasażerkę z volkswagena.

AGNIESZKA JASKULSKA

fot. Przemek Skoczek

W czwartek, 5 marca około godz. 11.30 doszło do wypadku na prostym odcinku ul. Batorego w Otwocku, tuż przed skrzyżowaniem z ul. Okrzei. Kierowca Toyoty Land Cruiser jechał w kierunku centrum Otwocka, kiedy doszło do wypadku. – Kierowca toyoty zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z jadącym z naprzeciwka dostawczym volkswagenem – mówi nadkom. Daniel Niezdropa.

Na miejscu interweniowała policja, karetka pogotowia i straż pożarna, m.in. JRG Otwock i ochotnicza jednostka. Trzy osoby zostały poszkodowane. W poważnym stanie był kierowca i pasażerka, którzy jechali volkswagenem. – Strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu ratowniczego m.in. do rozcięcia karoserii w volkswagenie, aby wydostać ranne osoby – mówi st. kpt. Maciej Aptacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Otwocku.

Kierowca volkswagena został przewieziony do szpitala karetką. Natomiast pasażerka miała poważne obrażenia głowy i nóg. Dlatego na miejsce wezwano Lotnicze Pogotowie Ratownicze. – Śmigłowiec wylądował na płycie boiska OKS Otwock – dodaje st. kpt. Maciej Aptacy. Medyczny helikopter przetransportował ranną kobietę do szpitala w Warszawie.

Sprawcy wypadku, który czołowo zderzył się z autem dostawczym, nic poważnego się nie stało. – Kierowca toyoty był trzeźwy – mówi nadkom. Daniel Niezdropa. Policja wyjaśnia przyczyny i okoliczności tego zdarzenia. 

fot. Filip Bator
fot. Filip Bator

One thought on “Czołowe zderzenie na prostym odcinku ul. Batorego. Toyota wbiła się w dostawczego volkswagena

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.