Placówki oświatowe zamknięte przez dwa tygodnie

Uwaga rodzice! W czwartek i piątek (12 i 13 marca) w otwockich szkołach podstawowych i przedszkolach nie będzie już zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

ALEKSANDRA CZAJKOWSKA

Jeśli w tych dniach rodzic nie jest w stanie zapewnić opieki swojemu dziecku, może jeszcze skorzystać ze szkolnej świetlicy, która będzie czynna w godz. 7.00-17.00. Podobnie jest w przedszkolach i miejskim żłobku. W sytuacji kiedy rodzic nie ma z kim zostawić swojej pociechy, może liczyć tam na opiekę. Żłobek będzie w czwartek i piątek otwarty w godz. 6.30 -16.30. (szczegółowe informacje będą udostępniane w otwockich placówkach – telefonicznie lub na stronie internetowej danej placówki). Od poniedziałku, 16 marca nie będzie już takiej możliwości, bo szkoły, podobnie jak przedszkola i żłobek, zostaną zamknięte do środy, 25 marca. Władze Otwocka i dyrektorzy placówek oświatowych apelują o odpowiedzialność i dopilnowanie, aby dzieci w tym czasie pozostały w domach i nie kontaktowały się z rówieśnikami i osobami starszymi.  

One thought on “Placówki oświatowe zamknięte przez dwa tygodnie

  • 11 marca 2020 o 22:02
    Permalink

    Dziwne ze szkoly sa zamykane a pominieto Osrodek Socjoterapi JEDRUS ktory nadal ma funkcjonowac oraz inne tego typu placowki.Albo zamykane jest cale szkolnictwo albo wcale.Do tego 3 dzieci w Jedrusiu miala goraczke i nikt z tym nic nie zrobil.Rodzice dzieci zabrali do domu i cisza.

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.