Otwock: Msze święte na żywo w internecie!

W trosce o zdrowie osób chorych, w podeszłym wieku i dzieci ks. Jan Śmigasiewicz, proboszcz parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski w Otwocku przypomina swoim parafianom o możliwości oglądania mszy świętych na żywo transmitowanych na stronie internetowej http://www.parafiaotwockkresy.pl.

ARTUR KUBAJEK

W związku z zagrożeniem koronawirusem Główny Inspektorat Sanitarny i Ministerstwo Zdrowia radzą, by unikać przebywania w dużych skupiskach. Rada Stała Konferencji Episkopatu Polski zaleciła biskupom diecezjalnym udzielenie wiernym dyspensy od uczestniczenia w niedzielnych mszach do 29 marca. Jednocześnie zachęca do oglądania transmisji mszy w telewizji, internecie lub słuchania ich w radiu.

 – To trudny czas dla nas wszystkich. Mając na uwadze zdrowie i życie przypominam, że osoby schorowane, w podeszłym wieku czy dzieci we wspólnej modlitwie mogą łączyć się podczas transmisji nabożeństw w internecie – mówi w rozmowie z „Linią” ks. Śmigasiewicz. – Msze święte odprawiane w naszym kościele są transmitowane na żywo. Można je oglądać na stronie internetowej parafii pod adresem www.parafiaotwockkresy.pl w zakładce transmisja online – informuje proboszcz.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.