Otwock: Warsztat samochodowy wspiera personel medyczny

To nietypowa akcja dla zespołów karetek pogotowia i personelu medycznego szpitali oraz przychodni walczących z epidemią. – Jeśli coś się zepsuło w karetce pogotowia, a nawet w prywatnym samochodzie lekarza, pielęgniarki czy ratownika, to zapraszamy do naszego warsztatu. Naprawimy pojazd za darmo – zachęca Łukasz Łukaszewicz z warsztatu samochodowego przy ul. Świderskiej w Otwocku. Wcześniej jednak trzeba zadzwonić.

AGNIESZKA JASKULSKA

Warsztat samochodowy „U Jacka” w Otwocku wspiera tych, którzy na co dzień walczą z epidemią. – Pracownicy służby medycznej i ratunkowej mogą bezpłatnie skorzystać z usług naszego warsztatu – zapewnia pan Łukasz z warsztatu, który kilka dni temu zorganizował wyjątkową akcję dla służby zdrowia. – Możemy naprawić karetkę pogotowia lub inny samochód, który wykorzystują ratownicy. Jedynym kosztem będzie ewentualna wymiana części, ale można przyjechać ze swoimi elementami do wymiany. My za darmo pozbędziemy się usterki – podkreśla pan Łukasz. 

– Zależy nam na tym, aby nasi ratownicy, w tym trudnym dla wszystkich czasie, nie mieli problemów ze swoimi autami i bez problemów mogli dojechać do bazy, szpitala, czy ludzi w potrzebie – wyjaśnia mechanik. – Codziennie możemy przyjąć do naprawy dwa pojazdy, dlatego prosimy wcześniej o kontakt telefoniczny pod numerem 601 323 111. Będziemy w ten sposób pomagać ratownikom medycznym, lekarzom, pielęgniarkom, czy kierowcom karetek pogotowia do czasu, aż epidemia nie minie – zapewniają mechanicy z warsztatu samochodowego.

2 komentarze do “Otwock: Warsztat samochodowy wspiera personel medyczny

  • 1 kwietnia 2020 o 00:17
    Permalink

    Wszystkim ludziom dobrej woli za bezinteresowna pomoc I podejmowane inicjatywy w celu zwalczania epidemii koronawirusa w naszym miescie dziekuja wdzieczni mieszkancy Otwocka

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.