Włącz się w akcję pomocy maluszkom z Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego

Otwocki IOP znów potrzebuje naszego wsparcia, które jest szczególnie cenne w czasie pandemii koronawirusa. Problemy placówki nagłaśnia m.in. znana aktorka i wolontariuszka w ośrodku Magdalena Różczka.

PRZEMEK SKOCZEK

„Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny potrzebuje rękawiczek jednorazowych. Jeżeli możecie wysłać do nich choćby paczkę, będzie to wielka pomoc, podobnie jak środki do dezynfekcji. Skończyły się też deserki. Za maseczki wysłane do nich bardzo dziękuję firmie LaMillou. Ja idę na zakupy i jutro zostawię im pod drzwiami tyle, ile zdołam kupić. Jeśli możecie, wyślijcie produkty do IOP, ul. Batorego 44, Otwock 05-400. Dziękuję” – napisała aktorka w internecie. 

Magdalena Różczka jest bardzo skuteczną ambasadorką otwockiego IOP-u prowadzonego przez Fundację Rodzin Adopcyjnych. Placówka zawsze potrzebuje wsparcia. Porzucanych dzieci niestety nigdy nie brakuje, a pieniędzy na opiekę nad nimi przeciwnie. – Z przyczyn oczywistych odwiedzanie nas teraz w ramach wolontariatu lub przekazywanie darów jest niemożliwe. Naszą stałą i największą potrzebą są po prostu środki finansowe – wyznaje Kinga Błaszczyk z Fundacji Rodzin Adopcyjnych. – Od początku roku nie otrzymujemy żadnego finansowania poza darowiznami, a to, co mamy, wyczerpuje się w zastraszającym tempie. Roczny koszt utrzymania IOP-u to ponad 2 mln 200 tys. zł, dlatego z serca prosimy o choćby najdrobniejsze wpłaty na nasz rachunek bankowy lub poprzez portal Facebook – dodaje.

IOP można też wspierać poprzez przekazywanie 1% podatku, KRS: 0000 15 11 13. Więcej informacji o bieżących działaniach ośrodka znajduje się na stronie internetowej http://www.adopcja.org.pl.

Fundacja Rodzin Adopcyjnych
ul. Płatnicza 83
00-827 Warszawa
Bank Millennium SA PL 10 1160 2202 0000 0000 6084 1643

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.