Otwock: Rusza Wirtualna Gra Miejska

Klub Batory Otwockiej Spółdzielni Mieszkaniowej zaprasza od piątku, 17 kwietnia do rodzinnej zabawy przed ekranami komputerów. To Wirtualna Gra Miejska.

PRZEMEK SKOCZEK

Gry miejskie były szereg lat jedną z wizytówek kulturalnych miasta. Przygotowywane starannie przez Muzeum Ziemi Otwockiej stanowiły ciekawą, wciągającą, inteligentną rozrywkę. I były niesamowitymi lekcjami historii. Dowodem na ich jakość są liczne nagrody, przede wszystkim Wierzby, przyznawane przez marszałka województwa za najciekawsze inicjatywy muzealne na Mazowszu.

W tamte wydarzenia angażował się często Patryk Popis z Klubu Batory, który już nie raz udowadniał, że ma świetne pomysły i organizatorski zmysł. Co przygotował dla nas tym razem? – Proponujemy, by za pomocą komputerów stacjonarnych, laptopów czy smartfonów oddać się prostej i beztroskiej zabawie. Będzie można ją wykonać w całości bez ruszania się z domu przy pomocy Internetu i dostępnych tam narzędzi, stron i aplikacji. Będziemy poruszać się w obszarze Otwocka, ale i nie tylko. Znajomość Otwocka i jego historii nie jest niezbędna, ale może odrobinę ułatwić zabawę – zapowiada Patryk Popis. – Bawić można się całą rodziną. Większość zadań do rozwiązania zainteresuje bardziej dorosłych, ale znajdą się i takie, które spodobają się młodzieży albo jedni i drudzy będą mogli się w ich rozwiązywaniu uzupełniać.

Gra zostanie opublikowana w piątek o godz. 17 na klubowym fanpage’u na Facebooku (Klub Batory Otwockiej Spółdzielni Mieszkaniowej). Jednak można w nią zagrać w dowolnej chwili. Zadania mają być na tyle uniwersalne, że przynajmniej przez kilka tygodni nie powinny się zdezaktualizować. Do (wirtualnego) zobaczenia!

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.