Nieszczęśliwy wypadek przed domem. Tata śmiertelnie potrącił synka

Ta tragedia wstrząsnęła mieszkańcami naszego regionu. Na jednej z posesji w powiecie otwockim, prawdopodobnie w wyniku nieszczęśliwego wypadku, zginął półtoraroczny chłopczyk. Tata potrącił go samochodem. Przyczyny i okoliczności tej tragedii wyjaśniają śledczy. Rodzice chłopca są w szoku…

AGNIESZKA JASKULSKA

W piątek, 1 maja rodzice półtorarocznego chłopczyka zajmowali się zwykłymi, domowymi obowiązkami, m.in. porządkami w garażu i na posesji. Przed południem chłopiec bawił się w pobliżu domu. W tym czasie 42-letni tata czuwał nad jego bezpieczeństwem i jednocześnie zajmował się m.in. sprzątaniem samochodu. W południe przed ich domem doszło do tragedii. – Po godz. 12.20 otrzymaliśmy zgłoszenie o tragicznym zdarzeniu, do jakiego doszło na terenie jednej z posesji. Półtoraroczny chłopiec został śmiertelnie potrącony przez samochód, którym kierował 42-letni ojciec dziecka – mówi nadkom. Daniel Niezdropa z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku. 

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że do śmiertelnego potrącenia doszło, gdy mężczyzna wyjeżdżał z garażu. – Na miejscu zdarzenia zostały wykonane oględziny pod nadzorem prokuratora. Wszczęto śledztwo, w trakcie którego zostaną wyjaśnione okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia. Wiadomo jednak, że ojciec półtorarocznego chłopczyka był trzeźwy – zaznacza nadkom. Niezdropa. 

Więcej na ten temat w „Linii Otwockiej” w poniedziałek, 11 maja.

fot. FOGR

One thought on “Nieszczęśliwy wypadek przed domem. Tata śmiertelnie potrącił synka

  • 4 maja 2020 o 18:57
    Permalink

    Bardzo współczuję. Niewyobrażalny dramat.

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.