Czołowe zderzenie na drodze wojewódzkiej nr 801. Zginął młody kierowca peugeota

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dziś (6 maja) po godz. 10 na drodze wojewódzkiej nr 801 na wysokości Radwankowa Szlacheckiego w gm. Sobienie Jeziory. – Zderzyły się dwa pojazdy dostawcze: większy bus fiat ducato i mniejszy peugeot partner. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł kierowca peugeota – informuje nadkom. Daniel Niezdropa z otwockiej komendy policji.

AGNIESZKA JASKULSKA

fot. KPP Otwock

Do wypadku doszło w środę, 6 maja około godz. 10.20., na drodze wojewódzkiej nr 801 na wysokości Radwankowa Szlacheckiego.  Na miejscu interweniowała policja, karetka pogotowia i straż pożarna m.in. JRG Otwock i OSP Dziecinów. Strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu, aby pomóc rannym osobom. 

Niestety, jeden z kierowców zmarł.  W wyniku zderzenia śmierć na miejscu poniósł około 20-letni mieszkaniec powiatu otwockiego, który kierował peugeotem. Natomiast drugi kierowca, 56-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, który kierował większym samochodem dostawczym, trafił do szpitala  mówi nadkom. Daniel Niezdropa. 

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca większego samochodu dostawczego zjechał na przeciwległy pas drogi i czołowo zderzył się z peugeotem. Okoliczności wypadku wyjaśnia policja i prokurator. 

fot. KPP Otwock
fot. OSP Dziecinów

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.