Otwock: Znany aktor czyta dzieciom

Miejska Biblioteka Publiczna w Otwocku podejmuje ciekawe inicjatywy. Najnowszą są bajki czytane przez aktora Mateusza Damięckiego.

PRZEMEK SKOCZEK

Popularny aktor teatralny, filmowy, telewizyjny i dubbingowy zgodził się wspomóc otwocką bibliotekę. Specjalnie dla naszych dzieciaków przeczytał i nagrał bajki z książki Wydawnictwa Mamania zatytułowanej „Wielka księga super mocy”. Jej autorką jest wielokrotnie nagradzana hiszpańska pisarka Susanna Isern. Snuje ona pięknie ilustrowane opowieści, które pozwalają zastanowić się dziecku nad własną tożsamością, pasjami i umiejętnościami, które chciałoby rozwijać.

– W czasie ogólnej kwarantanny i walki z epidemią koronawirusa nie zapominamy o naszych najmłodszych czytelnikach. Korzystamy z nowych technologii, wierząc, że taka forma promowania czytelnictwa może być równie wartościowa jak tradycyjna. Cieszymy się, że Mateusz Damięcki przyjął zaproszenie do współpracy, robiąc to całkowicie bezinteresownie. Bardzo mu dziękujemy – mówi Anna Kwaśniewska, dyrektor biblioteki.

Bajki czytane przez aktora znajdują się na profilu placówki http://www.facebook.com/bibliotekaotwock.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.