Uwaga kierowcy! Tymczasowy objazd w Majdanie

W poniedziałek, 11 maja o godz. 9 została wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu w rejonie ul. Zagórskiej i hotelu Brant w miejscowości Majdan w gminie Wiązowna.

ALEKSANDRA CZAJKOWSKA

fot. tuwiazowna.pl

Utrudnienia w ruchu są spowodowane pracami prowadzonymi w ramach kolejnego etapu budowy węzła „Zakręt” na S17. Wprowadzona od 11 maja zmiana w organizacji ruchu polega na likwidacji obecnego skrzyżowania ul. Zagórskiej z Szosą Lubelską i skierowaniu ruchu objazdem przez ul. Równą i tymczasową drogę do skrzyżowania zlokalizowanego ok. 100 metrów na północ od hotelu Brant (patrz mapka). Ruchem będzie kierować sygnalizacja świetlna, która w godzinach szczytu może powodować pewne ograniczenia płynności przejazdu na drodze krajowej nr 17.

Uruchomiony odcinek drogi zapewni dojazd osobom podróżującym do i z Zagórza (również za pośrednictwem autobusów komunikacji publicznej ZTM) oraz do i z części Majdanu znajdującej się na północny zachód od węzła „Lubelska”. Powstający wiadukt połączy ul. Zagórską i ul. Wesołą w Majdanie. Nie będzie możliwości zjazdu w ul. Zagórską z drogi ekspresowej w miejscu obecnego skrzyżowania. Ruch lokalny będzie prowadzony drogami wzdłuż ekspresówki, m.in. ul. Równą.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.