PMDK zaprasza dzieci i młodzież na bezpłatne zajęcia

Jeszcze tylko do piątku, 15 maja trwa rekrutacja na zajęcia prowadzone w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury w Otwocku. Zajęcia są  bezpłatne, choć w ich organizacji bardzo pomagają dobrowolne składki na radę rodziców.

PRZEMEK SKOCZEK

fot. Zespół Pieśni i Tańca „Varsovia”

PMDK poza organizacją wydarzeń kulturalnych specjalizuje się w prowadzeniu warsztatów, zajęć edukacyjnych i kół zainteresowań. Nabór na zajęcia w roku szkolnym 2020/2021 już się kończy. To ostatni dzwonek.

Wybór jest naprawdę duży. Czekają sekcje artystyczne, takie jak: malarstwo, ceramika, taniec, teatr, śpiew, czy dziecięcy Zespół Pieśni i Tańca „Varsovia”, ale nie tylko. Można zdecydować się też m.in. na: szachy, modelarstwo, siatkówkę albo udział w Kole Logicznego Myślenia. Spotkania w PMDK pozwalają rozwijać dziecięce talenty, niejednokrotnie zamieniają się w hobby. To również okazja do integracji z rówieśnikami o podobnych zainteresowaniach.

Zajęcia są bezpłatne, ale materiały i pomoce dydaktyczne są finansowane ze składek wpłacanych dobrowolnie na radę rodziców. Warto o tym pamiętać. Rekrutacja zakończy się w piątek, 15 maja. Szczegóły na stronie placówki: http://www.pmdk-otwock.pl

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.