Hot16Challenge „Linii Otwockiej”

Gdy niedawno pisaliśmy o akcji charytatywnej Hot16Challenge 2 na łamach papierowego wydania „Linii Otwockiej”, nawet nie przypuszczaliśmy, że to wyzwanie zostanie też rzucone naszej redakcji. Jednak właśnie tak się stało. A my je podjęliśmy. Efekt można oglądać poniżej.

PRZEMEK SKOCZEK

O co chodzi w Hot16Challenge 2? Nominowani nagrywają krótkie 16-wersowe utwory, które udostępniają w internecie, a następnie wpłacają pieniądze na akcję pomocy służbie zdrowia w walce z koronawirusem. W ten sposób promują projekt wśród odbiorców. Zasięg przedsięwzięcia jest ogromny. Planowano zebrać milion złotych, a na koncie akcji są już ponad 3 mln 200 tys. zł.

Nagrywają wszyscy, w tym samorządowcy. Naszą redakcję do udziału w akcji zaprosiło miasto Józefów, rzucając to wyzwanie również gminie Wiązowna i Nadleśnictwu Celestynów. Podjęliśmy je na miarę swoich skromnych środków i talentów. Mamy nadzieję, że liniowy Hot16Challenge spodoba się odbiorcom. Oczywiście przekazaliśmy pałeczkę, wyznaczając do dalszej charytatywnej zabawy: Urząd Miejski w Karczewie i burmistrza Michała Rudzkiego, otwockich strażaków i ich nowego komendanta (Mariusz Zabrocki 28 maja odszedł na emeryturę, nazwiska następcy jeszcze nie znamy) oraz zespół Świdermajer Orkiestra!  

Każdy, kto chce pomóc lekarzom i szpitalom, może przekazać dowolną kwotę za pośrednictwem strony http://www.siepomaga.pl/hot16challenge

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.