Idziemy znów do kina: W maseczce do Oazy

Na to czekali wszyscy kinomani. W najbliższą sobotę, 6 czerwca ponownie otworzy się otwockie Kino Oaza.

PRZEMEK SKOCZEK

Na razie jedynymi dostępnymi instytucjami kultury są muzea i galerie. Niedługo do tej listy dołączą teatry i kina.

– Będziemy działać już od soboty, 6 czerwca, niestety w reżimie sanitarnym. Sala kinowa będzie więc mogła zostać zapełniona w połowie. Obowiązkowe pozostają maseczki. Ze względu na konieczność dezynfekcji sali po każdym seansie między pokazami będą godzinne przerwy – poinformował „Linię” w piątek, 29 maja Grzegorz Mazurkiewicz z Kina Oaza.

– Większość dystrybutorów rozpoczyna pracę od poniedziałku, więc dopiero po 1 czerwca podamy dokładny repertuar. Na pewno będziemy chcieli zaplanować atrakcyjne propozycje zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Dla tych ostatnich mamy już m.in. zaklepany film „Sonic. Szybki jak błyskawica” – zdradza przedstawiciel otwockiego kina.

One thought on “Idziemy znów do kina: W maseczce do Oazy

  • 9 czerwca 2020 o 07:07
    Permalink

    Może byście też coś napisali o odmrożeniu siłowni i klubów fitness na terenie powiatu otwockiego. Kto już ruszył, kto się szykuje? W jakich warunkach się to ma odbywać. Bo jak widać jest z tym totalna niewiadoma. W Zdroficie karty wszystkim z automatu odmrozili 6 czerwca a otwocki klub dalej nie działa i nie wiadomo kiedy ruszy. Nie działa też najbliżej położony punkt tej sieci od Otwocka w Ferio w Międzylesiu. Może dziennikarzom uda się uzyskać informacje, kiedy wreszcie będzie można jakoś odreagować te pandemiczne stresy a nie tylko siedzieć w domu, bo strach ma wielkie oczy. Starczy już tej izolacji na siłę i zdalnego załatwiania wszystkiego. Na atlasie zdalnie nie poćwiczę.

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.