Pielęgniarstwo, nowy kierunek studiów w Otwocku

Otwock to miasto o wyjątkowych tradycjach w zakresie lecznictwa i ochrony zdrowia. Liczba łóżek szpitalnych w stosunku do liczby mieszkańców jest w Otwocku ponad czterokrotnie wyższa niż przeciętnie w kraju. Szpitale pełnią funkcje nie tylko lokalne, ale także regionalne, krajowe i zagraniczne.

 

Warszawska Szkoła Wyższa w Otwocku od lat współpracuje z Collegium Mazovia Innowacyjną Szkołą Wyższą w Siedlcach. Współpraca i współdziałanie wynika z odpowiednich umów, ale przede wszystkim z powiązań personalnych i organizacyjnych. W wyniku tej współpracy Collegium Mazovia otrzymała decyzję Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 2 grudnia 2019 r. NrDSW>WNN.5014.82.2019.5.12 w sprawie uprawnienia do prowadzenia studiów pierwszego stopnia na kierunku pielęgniarstwo o profilu praktycznym prowadzonych  w Filii w Otwocku. Filia została zlokalizowana w siedzibie Warszawskiej Szkoły Wyższej w Otwocku przy ul. Armii Krajowej 13.

Rekrutacja na kierunek studiów pielęgniarstwo na studia stacjonarne i niestacjonarne w formie elektronicznej na rok 2020/2021 już trwa. Więcej informacji można uzyskać na stronie uczelni www.MAZOVIA.edu.pl lub pod numerem tel. 256333032; kom.: 512326298; e-mail: info@mazovia.edu.pl
Poza pielęgniarstwem Collegium Mazovia w siedzibie w Siedlcach prowadzi studia pierwszego stopnia na kierunkach: położnictwo, finanse i rachunkowość oraz budownictwo, studia drugiego stopnia na kierunkach pielęgniarstwo i ekonomia, a także jednolite studia magisterskie na kierunku fizjoterapia.

Warszawska Szkoła Wyższa w Otwocku również rozpoczęła rekrutację studentów na rok akademicki 2020/2021 na kierunku zarządzanie z trzema blokami przedmiotów do wyboru, dających dobrą orientację zawodową. Są to bloki przedmiotów:

  • zarządzanie finansami i rachunkowość,
  • zarządzanie kadrami, sprawy personalne i naliczanie wynagrodzeń,
  • zarządzanie przedsiębiorstwem w warunkach rynkowych.

Kontakt internetowy z WSW w Otwocku: dziekanat@wsw.edu.pl lub telefoniczny; 22 719 52 15.

Uczelnie są przystosowane do prowadzenia zajęć online w części lub w całości, w zależności od sytuacji.

Jedna myśl na temat “Pielęgniarstwo, nowy kierunek studiów w Otwocku

  • 24 czerwca 2020 o 16:00
    Permalink

    Jako konkurencja dla „Medyka” w Soplicowie?

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.